українська русский
referats.net.ua
 

кожне зі слів будь-яке з слів в інтернеті

Академія

 
Вхід до акаунту
Логін:
Пароль:
     Втратили пароль?
Зареєструйся та отримай 50 Вт.
на
 

Академія — віртуальний ВУЗ, ми не підпорядковуємося й не належимо до Міністерства освіти, і іншим міністерствам.
Навчання в нас цікаво й захоплююче — це гра.
Для того щоб перейти в одного етапу на інший, потрібно зарядити себе потрібною кількістю енергії.

Енергію ви можете заробити, беручи участь у програмі poWer (ви додаєте реферати — одержуєте енергію, докладніше...). По закінченню Академії й також одержання наукових ступенів ми видаємо дипломи й сертифікати, а також видаємо наші клубні карти, які дозволять Вам більше одержувати енергії.

 

Навчання в Академії

 

Вступ по академії

Ви вже зробили багато рефератів і набралися сил, щоб вступити в Академію, Вам потрібно 100 Вт..

1 курс

Має бути перша сесія, викладачі читають лекції, заняття непомітно прогулюються, потрібно готувати шпаргалки, робити домашні завдання, а щоб це все зробити потрібно, енергії 250 Вт.

1 курс (II семестр)

Перша сесія здана, у другому семестрі добре потрудитися, для цього потрібно 400 Вт. енергії.

2 курс

На другому курсі вже легше, має бути зробити безліч курсових робіт, усе треба виконати добре, навіть дуже добре, і щоб так і було потрібно 1'500 Вт. енергії.

3 курс

Пройдено вже більше половини, ви добре потрудилися, але отут завдання стають більше серйозними, має бути зробити лабораторні роботи, закріпити теорію на практиці, для проведення лабораторних робіт потрібно 2'500 Вт. енергії.

4 курс

Справа вже підходить до кінцю, у вас уже є багаж знань і ви готові до наукових досліджень, на 4-ом курсі потрібно зробити науково дослідницьку роботу, справу цікаве, але не без витрат — 5'000 Вт. Закінчивши 4-ый курс ви одержуєте диплом бакалавра.

5 курс

На п'ятому курсі вже на всі можна "забити", але тільки не на диплом, щоб зробити й захистити диплом вам знадобиться 9'000 Вт. енергії. Захистивши диплом, Ви одержуєте срібну карту referats.net.ua і диплом магістра

Аспірантура

На досягнутих результатах Ви вирішили не зупинятися й продовжили шлях у науці, і тепер надходження в аспірантуру. Навчання в аспірантурі — це не диплом на п'ятому курсі писати, отут треба вже кандидатську дисертацію робити, а потім її й захищати, енергії потрібно 30'000 Вт. Ставши кандидатом наук, ви одержите сертифікат кандидата наук і золоту карту сайту referats.net.ua.

Кандидат наук

Ви кандидат наук, це ж тільки кандидат, кандидат повинен стати доктором наук, і на це потрібно 90'000 Вт. Ставши доктором наук, ви одержите сертифікат кандидата наук і платинову карту сайту referats.net.ua.

Доктор наук

Тепер ви доктор наук займаєтеся плідно науковою діяльністю, але вам цього мало й хочеться піднятися на останній щабель — стати Академіком академії рефератів. Знань багато й підняти й х на цей щабель буде коштувати 160'000 Вт.

Академік

 

Дошка пошани

 
   5 курс

mx
 

Академія

 


1 курс

1 курс (II семестр)

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Аспіранти

Кандидати наук

Доктора наук

Академіки


 

Нові першокурсники

 
 

Щойно сдали першу сесію

 
 

Щойно перейшли на другий курс

 
 

Пошук рефератів


кожне зі слів будь-яке з слів в інтернеті
     
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, що розміщають відвідувачі

© Referats.net.ua   2002 — 2017    Контакти   Допомога
Академія / referats.net.ua