українська русский
referats.net.ua
 

кожне зі слів будь-яке з слів в інтернеті

Правила використання

 
Вхід до акаунту
Логін:
Пароль:
     Втратили пароль?
Зареєструйся та отримай 50 Вт.
на
 

Ці Правила використання сервісу referats.net.ua (іменовані надалі "Правила" регулюють відносини по користуванню web-сайтом у мережі Інтернет (іменованої надалі "Мережа") с адресою http://referats.net.ua, у т.ч. дзеркала сайту описані в п.9 Правил, (іменованому надалі " referats.net.ua ") між referats.net.ua в особі власника, і фізичною особою (іменованим надалі "Користувач").

Правила набуває чинності з моменту, коли Користувач почав використовувати referats.net.ua, тим самим погодившись с умовами Правил. При незгоді зі справжніми правилами (частково або в цілому) використання referats.net.ua — заборонено. П.6 даної угоди поширюються тільки на зареєстрованих користувачів.

1. Загальна інформація
1.1. Справжні Правила є юридично зобов'язуючим договором між Користувачем referats.net.ua і регламентує використання Вами сервісів referats.net.ua, а також визначають регламент роботи сервісу referats.net.ua.
1.2. Через безплатність послуг, надаваних у рамках Правил, норми про захист прав споживачів не можуть бути до нього застосовними
1.3. Визнання судом якого-небудь положення Правил недійсним або не підлягаючому примусовому виконанню не тягне недійсності або нездійсненності інших положень Правил.
1.4. Бездіяльність із боку referats.net.ua у випадку порушення Вами або іншими Користувачами положень Правил не позбавляє referats.net.ua права почати відповідні дії в захист своїх інтересів пізніше, а також не означає, що referats.net.ua відмовляється від своїх прав у випадку здійснення надалі подібні або подібні порушень
1.5. Правила можуть бути змінені referats.net.ua без якого-небудь спеціального повідомлення. Нова редакція Правил набуває чинності після закінчення 2 (двох) календарних днів з моменту їхнього розміщення на нашім ресурсі, якщо інші умови не були передбачені новою редакцією.
1.6. Найбільш актуальна версія Правил завжди перебуває на сторінці за адресою http://referats.net.ua/agreement

2. Зміст сайту referats.net.ua
2.1. referats.net.ua не відповідає за зміст інформацію розміщену користувачем
2.2. інформація, Що Додається Користувачем, на сайт перевіряється в режимі постмодерації тобто спочатку відбувається додавання інформації в базу даних і відображення її на сайті, а після її перевірка.
2.3. Всі претензії щодо вірогідності, правочинності й претензії відносно авторський правий на інформацію пред'являються безпосередньо Користувачеві що розмістив інформацію
2.4. Реєстраційні дані про Користувача referats.net.ua , може повідомити тільки відповідно до законодавством України.
2.5. referats.net.ua не відповідає за вірогідність даних про Користувача, зазначених при реєстрації.

3. Користуючись сайтом referats.net.ua Ви розумієте й погоджуєтеся з тим, що:
3.1. Всі існуючі в цей час послуги, як і ті, які з'являються в процесі розвитку referats.net.ua, є предметом справжніх Правил.
3.2. Будь-яка інформація, наведена на referats.net.ua носить оглядовий характер, може бути неповної, помилкової й неточної й Ви використовуєте її винятково на свій страх і ризик.
3.3. Відкликання користувачів, наведені на referats.net.ua - є суб'єктивними думками цих користувачів і можуть не збігатися із загальноприйнятою думкою й не відповідати дійсності.
3.4. referats.net.ua не несе відповідальності ні за які затримки, збої, невірну доставку, видалення або несхоронність якої-небудь користувальницької персональної інформації. Для того щоб скористатися сервісами referats.net.ua, Вам необхідно мати комп'ютер, підключений до Інтернет. Всі питання, що стосуються придбання прав доступу в Інтернет, покупки й налагодження необхідного для цієї мети встаткування й програмних продуктів, не підпадають під дію Угоди й вирішуються Вами самостійно.
3.5. Використовуючи referats.net.ua , Ви можете побачити контент, що є образливим, невартим або спірним.
3.6. Ви визнаєте й погоджуєтеся з тим, що Адміністрація сайту або власник сайту не зобов'язані переглядати контент будь-якого виду перед тим, як він буде доступний користувачеві через служби referats.net.ua.
3.7. referats.net.ua має право за своїм розсудом відмовити в розміщенні або видалити будь-який контент, що доступний Користувачам . Ви погоджуєтеся з тим, що Ви самостійно оцінюєте всі ризики, пов'язані з використанням контента, включаючи оцінку його надійності, повноти або корисності.
3.8. referats.net.ua має право за своїм розсудом використовувати інформацію додані користувачем на сайт.

4. referats.net.ua не несе відповідальність:
4.1. За зміст інформації розміщену в автоматичному, напівавтоматичному режимі, а також розміщену Користувачем.
4.2. За зміст повідомлень у форумах і відкликань користувача.
4.3. За зміст рекламної інформації на referats.net.ua.
4.4. За вірогідність інформації несе відповідальність джерело інформації або Користувач.
4.5. За використання або неможливість використання інформації на referats.net.ua.
4.6. За збитки виниклі через використання або неможливість використання інформації на referats.net.ua.
4.7. За будь-який збиток, що може бути нанесений Вашому комп'ютеру й Вашим даним у результаті завантаження або використання матеріалів сайту.
4.8. За дії Користувача
4.9. За працездатність посилань на сайті, а також за зміст інформації з адрес, зазначених у посиланнях, якщо ці посилання ведуть на інші сайти в Мережі.

5. Обов'язку Користувача
5.1. Дотримувати Правил мережного етикету й моралі при використанні referats.net.ua.
5.2. Зберігати в таємниці реєстраційну інформацію й дані для доступу до захищеної області сайту, далі «Аккаунт».
5.3. Не передавати дані для доступу до Аккаунту третіх осіб
5.4. Не перешкоджати роботі referats.net.ua.
5.5. Брати участь у розвитку проекту referats.net.ua.

6. Блокування роботи Аккаунта Користувача
  Аккаунт користувача може бути вилучений або заблокований у випадках:
6.1. Користувач порушив одне й більше положень справжніх Правил
6.2. У випадку втрати даних для доступу й неможливості їх відновлення
6.3. За бажанням Користувача
6.4. По розсуду Адміністрації сайту, без пояснення на те причин

7. Права на торговельні марки, товарні знаки, авторські права

7.1. Всі торговельні марки, товарні знаки є власністю їх власників
7.2. Авторські права на реферати й будь-яку іншу інформацію додану користувачем на сайт належать їхнім авторам, але можуть бути безперешкодно використані Адміністрацією сайту
7.3. Власником авторських прав на дизайн, програмне забезпечення сайту referats.net.ua є власник сайту referats.net.ua.
7.4. referats.net.ua не порушує авторські права, у випадку пред'явлення претензій претензії розглядаються відповідно до п.10 сьогодення угоди
7.5. Відтворення матеріалів сайту referats.net.ua дозволено за умови розміщення посилання (гіперпосилання для web-сайтів) на сайт referats.net.ua.

8. Дзеркала сайту

referats.net.ua - розміщається в Мережі за адресою http://referats.net.ua, а також сайт може бути розміщений по адресах, називані дзеркалами сайту:
http://ru.referats.net.ua — версія сайту російською мовою
http://ua.referats.net.ua — версія сайту українською мовою
http://referats.co.ua

9. Порядок розгляду претензій і споровши
9.1. Претензії до referats.net.ua приймаються в письмовому виді за адресою зазначеному в розділі "Контакти".
9.2 Рішення по відношенню претензії повинне бути прийняте в плині 20 календарних днів з моменту одержання їхньою Адміністрацією сайту referats.net.ua , пред'явник претензії буде сповіщений про рішення в плині 14 календарних днів, будь-яким зручним способом, у випадку якщо той надав коректні контактні дані.

10. Бонусна програма poWer
Правила системи описані на сторінці poWer і входять до складу справжніх Правил.

11. Каталог сайтів
11.1. Адміністрація каталогу не несе відповідальності за інформацію розміщену на сайтах-учасниках каталогу
11.2. У випадку якщо редактори каталогу порахують опис ресурсу необ'єктивним, вони залишають за собою право редагування опису ресурсу. Всі ресурси перевіряються на відповідність реєстраційної інформації
11.3. Обов'язковому редагуванню, а в ряді випадків і видаленню з каталогу, піддаються описи, що містять ненормативну лексику й твердження рекламного характеру
11.4. Інформація додається в каталог перевіряється в режимі постмодерації тобто спочатку інформація публікується на сайті, а після проходить її перевірка
11.5. Адміністрація залишає за собою право відмовити в розміщенні в каталозі без пояснення причин
11.6. Обов'язковою умовою розміщення сайту в каталозі, є установка заявником розташовуваного сайту, прямого посилання на сайт

Версія 1.1 від 20.02.2007


 

Пошук рефератів


кожне зі слів будь-яке з слів в інтернеті
     
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, що розміщають відвідувачі

© Referats.net.ua   2002 — 2017    Контакти   Допомога
Правила використання / referats.net.ua